RECEP İŞBİTİREN

Mühendislik İnşaat Taahhüt Sanayii ve Ticaret Limited Şirketi

1977 yılında Manisa merkezde İnşaat Mühendisi olarak başlangıçta betonarme, statik, çelik proje ve kontrollük işleriyle ilgili proje ofisi olarak iş hayatına başlayan firmamız ilerleyen yıllarda Resmi kurum ve belediyelerde çeşitli taahhüt işleriyle beraber birçok konut ve işyeri projelerini yapımcı firma olarak başarı ile tamamlamıştır.
Son projemiz 2013 yılında yapımı tamamlanarak satışları günümüzde de devam eden Manisa'mız merkezinin iki ayrı site içinde çeşitli büyüklükte 132 adet konut ile en büyük "yeni bir yaşam alanı projesi" olan TURHANGİL EVLERİ projesidir. 2. Anafartalar mahallemizde, Şehzadeler Anadolu Öğretmen Lisesi bitişiğindeki TURHANGİL EVLERİ projemiz modern ve geleneksel öğeleri içinde barındıran estetik ve farklı bir mimari çizgisi ile çevresindeki diğer projelerden ayrı bir yere konulması gerektiğini herkese kabul ettirmiştir.
Son projelerimizden biri de 1994 yılında firmamız tarafından yapılan Güzelyurt’taki DOKTORLAR SİTESİ projemiz, teras evler anlayışının en güzel örneklerinden biri olup modern ve farklı bir mimari örneği olarak günümüzde de etkisini sürdürmektedir.
Önümüzdeki sahifelerde tüm detayları ile sizlere anlattığımız, yeni bir şehircilik anlayışıyla Yunusemre ilçemize ekonomik ve sosyal olarak değer katan, hızla gelişen konut bölgemiz Güzelyurt'un batı bölgesinde köşe bir parselde 7401 m2 lik bir alanda şu anda kaba inşaatını tamamladığımız Manisa'mızın yeni bir yüzü ve önümüzdeki dönemin de yeni bir vizyonu olmaya aday İŞBİTİREN VİZYON‘u sizlerin beğenilerinize sunuyoruz.